prywatny ośrodek leczenia uzależnień cennik

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień cennik

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień cennik Zadzwoń do nas i ustal telefonicznie formę terapii. Odbierze jeden z naszych psychoterapeutów i zdecyduje jakie kroki należy podjąć. Leczenie uzależnień jest tym bardziej skuteczne im większa determinacja pacjenta. Jako najskuteczniejszą formę terapii uznajemy sesje indywidualne i grupowe prowadzone przez naszą kadrę terapeutyczną. W razie konieczności zespół może podjąć decyzję o detoksie pacjenta, odbywa się on na terenie ośrodka. Wstępne oszacowanie kosztów terapii ustalamy na podstawie wywiadu telefonicznego. Po przyjęciu przeprowadzamy kompleksowe badania laboratoryjne. Na podstawie wyników badań dopasowujemy indywidualną terapię dla każdego pacjenta. W cenę terapii jest wliczone pełne wyżywienie pacjenta. Istnieje również umówienie wizyty on-line przez stronę naszego ośrodka. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z każdej formy pomocy.

Cenę determinuje wiele zmiennych, które możemy poznać dopiero po rozmowie z pacjentem. Stan każdego przybyłego do placówki wymaga innej terapii, czasem koniecznością jest zastosowanie detoksu. Kolejną składową jest długość pobytu. Tu należy zaznaczyć, że 10-20 dniowa terapia może być co najwyżej zapoznaniem z ośrodkiem, psychoterapeutami, kuchnią.

Leczenie uzależnienia, aby było skuteczne musi trwać co najmniej kilka tygodni. W naszym ośrodku po ukończeniu terapii prowadzimy specjalny program zapobiegający nawrotom. Polega on na cyklicznych spotkaniach w ośrodku. Każde spotkanie porusza inne zagadnienie dotyczące walki z uzależnieniem po pobycie w ośrodku. Uczestnictwo w programie jest dobrowolne i wliczone w cenę terapii.