ośrodek leczenia uzależnień

Ośrodek leczenia uzależnień

Ośrodek leczenia uzależnień. Ośrodek terapii uzależnień w oparciu o diagnozę leczenie dostosowuje osobisty plan terapii. Specjalizujemy się w leczeniu następujących uzależnień:

  • uzależnienie od alkoholu
  • uzależnienie od narkotyków
  • uzależnienie od leków
  • uzależnienie od hazardu
  • uzależnienia typowe dla młodzieży (komputer, sieć, gry)
  • uzależnienie od seksu

Wieloletnie doświadczenie w terapii uzależnień oraz doskonała, wysoce wykwalifikowana kadra specjalistów z zakresu uzależnień, psychologii i psychiatrii, a także indywidualne podejście do każdego pacjenta powodują, że prywatny ośrodek terapii uzależnień dostosowuje poziom intensywności terapii do leczonego, mając przy tym na względzie jego komfort i minimalizowanie efektu odstawienia. Wykorzystanie najnowszych metod odtruwania organizmu i następująca po tym etapie terapia przynosi wyjątkowo skuteczne efekty, dzięki czemu nasi pacjenci mogą znowu cieszyć się życiem wolnym od niszczących ich nałogów. Każdy organizm reaguje inaczej, dlatego też stosujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Nawroty są procesem, które prowadzą do ponownego sięgnięcia po środki uzależniające. Terminem tym określamy nie tylko powrót od poprzedniej intensywności sięgania po alkohol czy narkotyki, lecz także pojedynczą sytuację. Jest ona często przez osoby uzależnione jest nazywana niewinnie „wpadką”. Niestety takie sytuacje są groźne i należy na nie mocno reagować, aby osoba nie powróciła do nawyków sprzed terapii.

Zapraszamy do kontaktu z naszym ośrodkiem leczenia uzależnień.