Arsen – specjalistyczne usługi sprzątające

Życie każdej fundacji uzależnione jest od hojności jej darczyńców. Bez pieniędzy żadna organizacja dobroczynna nie ma racji bytu. Aby zbudować coś, co może dobrze funkcjonować w dzisiejszym świecie oprócz zaangażowania wolontariuszy potrzebni są sponsorzy, partnerzy czy ludzie dobrego serca wpłacający datki.

Nowy partner

Dlatego jest nam miło poinformować o nowym partnerze, który zdecydował się z nami współpracować i część swoich zysków przekazywać dla naszej fundacji. Jest nią firma Arsen, która zajmuje się specjalistycznym sprzątaniem. Główną gałąź działania firmy stanowi czyszczenie po zgonach, ta dość nietypowa specyfika pracy skłoniła właściciela do współpracy z nami. Właściciel firmy Arsen w rozmowie z nami podkreślał jak dużą empatią i zrozumieniem on, a teraz jego pracownicy muszą się wykazać w czasie wykonywania takich usług. Śmierć kogoś bliskiego wiąże się z ogromnym bólem dla jego krewnych, więc pracownicy firmy Arsen muszą zachować odpowiednie wyczucie podczas rozmów z klientami. Szczególny sposób wyczulenia na ludzką krzywdę i ból sprawiło, że firma Arsen pochyliła się nad naszym projektem, za co serdecznie dziękujemy.

Firma Arsen zdecydowała się współpracować z nami, ponieważ nie jest im obojętny prawidłowy rozwój dzieci, które mają zaburzenia sensoryczne. Przyszłość buduje się zawsze na ludziach młodych, więc im więcej dzieci ma szansę na wejście w wiek dorosły bez zaburzeń sensorycznych tym więcej korzyści dla całego społeczeństwa.

Problem XXI wieku

Problem jest coraz głębszy z powodu rozwoju technologii – dzieci zamiast przebywać na podwórku, czas spędzają przed ekranami tabletów czy smart-fonów. Dużo matek wybiera również nawet w wypadku braku zagrożenia płodu metodę cesarskiego cięcia, a to sprawia, że rodzące się dziecko pozbawione jest jednego z kluczowych bodźców na samym początku życia – przejścia przez kanał rodny. Zaburzone sensorycznie dzieci mogą mieć większe kłopoty z nauką, skupieniem czy z kontaktem z rówieśnikami.

Liczymy, że współpraca z firmą Arsen będzie przebiegała jak najdłużej. Zachęcamy gorąco kolejnych partnerów bądź sponsorów do wspomagania Fundacji Ruch Naprawy. Wspólnymi siłami możemy leczyć zaburzenia, które mają wpływ na naszą przyszłość.

Oprócz czyszczenia po zgonach firma zajmuje się:

Leave A Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.